Zaproszenia

Rustykalne zaproszenia ślubne – wiecznie modne!

Rustykalne zaproszenia ślubne

Chyba każdy, kto planuje wesele i szuka ślubnych inspiracji słyszał o stylu wiejskim – rustykalne zaproszenia ślubne, rustykalne wnętrza i inne dodatki. W internecie co krok można trafić na przepiękne, sielskie sesje zdjęciowe, gdzie w tle płynie spokojne, wiejskie życie, a wszystko otoczone jest cudowną naturą. Drewno, polne kwiaty, sady, snopy siana, dziergane koronki i wianki na włosach – wszystko to tworzy niesamowity i niezapomniany klimat! Niczym nieskrępowani Państwo Młodzi – Ona w zwiewnej, delikatnej sukience i nieco rozwianych włosach, On lekko nonszalancko, najlepiej bez marynarki w casualowym stroju, z zadziorną muchą i w modnych szelkach. Wszystko to jak najbardziej naturalne i pasujące do otoczenia. Wiecie o czym mowa?

Natura na pierwszym planie

Wszystko co jest robione w zgodzie z naturą zawsze będzie modne! Malownicze polany, zielone lasy, pola uprawne czy przepełnione owocami sady – każdy z tych elementów stanowi bazę pod klimat przyjęć, których tematem przewodnim ma być natura rustykalna. Czym charakteryzuje się styl rustykalny? Po pierwsze drewno – palety, skrzynie, drabinki, pieńki, beczki itd. Po drugie naturalne dodatki – mchy, paprocie, polne kwiaty, świeże owoce i warzywa, sznurki, juta, bawełna itd. Do wszystkiego można dołożyć miedziane wazony na kwiaty lub słoiki na świeczki, papierowe lampiony i tasiemki, koronki i hafty również mile widziane. Wszystko to w kolorach zbliżonych do natury – barwy ziemi, zielenie i pastele. Ważna jest również oczywiście sala weselna – modne stodoły, czy przestrzenie, gdzie króluje cegła. Przygotowując  taką imprezę weselną nie szukajmy nowoczesności, tylko klimatycznych miejsc z duszą!

Rustykalne dodatki – plan idealny

Planując wesele w stylu wiejskim nie można również zapomnieć o jednym z pierwszych elementów, które poinformują naszych gości o motywie przewodnim. Mowa oczywiście o rustykalnych zaproszeniach ślubnych! Mogą być z motywem kwiatowym, zwierzęcym, czy z Waszym klimatycznym zdjęciem, w prostej formie lub bardziej ozdobne. Na wielu stronach można znaleźć gotowe wzory lub poprosić o personalizację, u nas również! 😉 Poniżej przedstawiamy Wam jedno z naszych zaproszeń i dodatków w stylu rustykalnym, koniecznie to zobaczcie!

Zaproszenie to znajdziecie TUTAJ.

 

Rustykalne zaproszenia ślubne

eko papeteria ślubna

nr na stół weselny

menu weselne w stylu wiejskim

winietki w stylu ekologicznym

etykieta na butelkę

zawieszka weselna na butelkę z akoholem

(Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony proxyart.pl)

Martyna-podpis-proxyart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *