Zaproszenia

Weselne trendy kolorystyczne 2019 – złoto i miedź

Ślubne inspiracje

Tym wpisem rozpoczynamy nową serię tematyczną związaną ze ślubnymi inspiracjami, a na początek bierzemy pod lupę weselne trendy kolorystyczne 2019. Jest to pierwszy z tej serii post i mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu, ponieważ chcemy prowadzić takie cykle zagadnień już regularnie. Będziecie mogli dowiedzieć się z nich co aktualnie jest modne i na czasie oraz w jakim stylu najlepiej urządzić ślub i wesele. Chcecie wiedzieć czy da się jeszcze jakoś zaskoczyć gości i jakie zaproszenia ślubne najlepiej wybrać? Na co zwrócić szczególną uwagę i czym się kierować? No i oczywiście jak nie stracić głowy i spokojnie zaplanować jeden z najpiękniejszych dni w życiu? Koniecznie śledźcie naszego bloga i fb! Przejdźmy już do rzeczy! W pierwszej kolejności skupimy się na bardzo modnych w tym sezonie barwach.

Złoto i miedź – weselne trendy kolorystyczne

Te dwa kolory już w tamtym roku zaczęły powracać do łask i były jednymi z najczęściej wybieranych motywów wśród dekoracji weselnych. O ile złoto jest wszystkim bardzo dobrze znane, tak miedź jest nowością i niewątpliwie to właśnie ona podbija serca wszystkich trendsetterów. Kolor ten występuje najczęściej jako zamiennik złota, a czasami nawet jest z nim łączony. Miedziany w zależności od doboru i charakterystyki dodatków przepięknie wpisuje się w klimat wiejski, industrialny, a także bardzo wytworny i elegancki. Nie ma tu mowy o kiczu! Wszystko niesamowicie ze sobą współgra i niewątpliwie nadaje “smaku” każdej z uroczystości, a tym samym wpisuje się w weselne trendy kolorystyczne.

Z czym łączyć te modne kolory?

Dekoratorzy i projektanci stawiają na przeróżne połączenia kolorystyczne. Dlaczego? Ponieważ te dwa kolory są bardzo wdzięczne i nie będzie przesadą jeśli napiszę, że pasują do większości barw. Wszystko zależy od naszego gustu i upodobań. W zależności od upragnionego efektu połączenia te występują z kolorami: biel, blady róż, granat, czerń, brąz, czerwień, pastelowe róże, błękity, zielenie, itd.
Poniżej przedstawiam kilka inspiracji tegorocznych weselnych trendów kolorystycznych, tutaj akurat w połączeniu z pastelami.

 

złota dekoracja stołu

złote dodatki do sukni

złote dekoracje

słodki stół w kolorze złotym

złota papeteria ślubna

miedziane dodatki dla panny

weselne trendy kolorystyczne

( wszystkie inspiracje pochodzą z platformy pinterest.com)

Martyna-podpis-proxyart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *